Alternativní-léčení.com

Terapie něhou


Kdo z nás může z čistým svědomím říct "DOSTÁVÁ SE MI A DOSTALO" dostatek něhy, lásky, psychické podpory, láskyplného vyživujícího dotyku?

Sama z vlastní zkušenosti vím a velmi intenzívně jsem tento deficit vnímala v době mého mateřství, v době kdy jsem přiváděla na svět své milované a z láskou očekávané dcery. Ne že bych to jindy necítila ale doba, kdy Vaše osobní CITOVÁ INVESTICE VÝDEJ ROSTE – (mateřství je tou dobou zvýšené citové investice) to Vaše tělo automaticky cítí hlad a žádá samozřejmě potravu - energii, žádá zvýšit příjem citů, něhy a lásky .

UŽ V DĚTSTVÍ JSEM CÍTILA HLAD - NEDOSTATEK POZORNOSTI, LÁSKY OD MÁMY A TÁTY - byla jsem páté dítě narozené v rodině. Otec odešel, když mi bylo 6 let a máma byla ustavičně v práci. Nikdo se mi nevěnoval - stále jsem byla doma sama. Proč jsem prožívala taková muka mi stále vrtalo hlavou
Měla jsem silnou potřebu zbavit se jistého pocitu křivdy a bolesti z otcové absence ve výchově všech dětí a odpustit mu. Vše to co udělal, ale hlavně to, co neudělal. Pocítila jsem velmi silný hluboký deficit toho citu a něhy a dotyku, jenž nás oba (i sourozence) mohl obdařit a nasytit něčím velmi cenným a důležitým pro rozvoj osobnosti, pro úspěšný start do života, dát nám mnoho krásných a nezapomenutelných okamžiků. To je to velmi cenné palivo - energie pro za rozvoj osobnosti. Je to velmi cenná deviza, důležitá k startu do života, do tvarování a rozvíjení talentu, směřování naších schopnosti těch nejlepších, které každý z nás v sobě nosíme i díky rodičům ať už jsou jakýkoliv. Ale tato zkušenost mi dala mnohem více než si možno dokážete představit.

KAŽDÁ DUŠE SI SAMA ZVOLÍ KOMU, KDE A KDY SE NARODÍ - TO MY SI VOLÍME PODMÍNKY PRO ŽIVOT.
VELMI MNE ZAJÍMALO PROČ JSEM SI ZVOLILA TAK TĚŽKOU CESTU ŽIVOTEM.
ABYCH POZNALA A POCHOPILA - RODIČE MI POSKYTLI DOKONALÝ STUDIJNÍ MATERIÁL - VÍM CO SNÍM.

Vy všichni, kdož cítíte stejný nebo jiný deficit něhy, láskyplného dotyku, upřímné teplo rukou a klid dopřejte své duši tu důležitou potravu, příjemnou hudbu, vůni a čas, jenž má tu moc uzdravit velké jizvy na těle i na duši. Ozvěte se mi, pomohu Vám vyrovnat Váš citový deficit event. řešit jiné bolavé záležitosti. Protože vím a znám to blaho jenž léčí, nabízím to, co nyní v této uspěchané době lidem schází nejvíce.